Jak jsme na tom s registracemi základek?

obrazek Minule jsem v článku „Registrace, registrace, …“ psal o tom, co obnáší registrace z pohledu činovníka základní organizace ČSOP. Posunuli jsme se tedy dále a na účet ÚVR jsme poslali odvody z členských příspěvků a do Kanclíku doručili Výkaz o činnosti. Leckoho by mohlo zajímat, zda výkaz kanceláři vůbec dorazil a zda se jim povedlo identifikovat naši platbu členských příspěvků.

A protože internet je perfektní informační médium, bylo tuším předloni zavedeno průběžné zveřejňování toho, co základky dodaly, na internetu (www.csop.cz --> O organizaci --> Registrace ZO/RS --> Řádně registrované články ČSOP), kde bylo možné si přečíst, co už od vás Kanclík má a co ještě chybí a to včetně kalendářních dat, kdy jim to dorazilo. Ti z nás, u kterých nastal nějaký problém, tak měli možnost se o něm včas dozvědět a reagovat tak, aby byli registrováni ještě včas (to zajímá především „dětičkáře“, pro které to znamená nárok na plošný příspěvek).

A jak je tomu letos? Stránka existuje i nyní, jen aktualizace dat není příliš průběžná (v době zveřejnění tohoto mého článečku naposledy 7.3.2007), a tak tato internetová databáze téměř pozbývá smysl. Bohužel. Chápu, že v Kanclíku teď může být spousta práce a nestíhá se, ale pokud si mají základky svou registraci ověřovat telefonicky, tak to z hlediska Kanclíku sežere mnohem víc času a energie, než kdyby byl seznam aktualizován denně. Dočkáme se toho? Do konce registrací ještě zbývá více než týden, tak to ještě stojí za nápravu. Moc se za to přimlouvám.

««« Předchozí text: Občanská sdružení v ohrožení? Následující text: Jak jsme na tom s registracemi základek? - reakce Kanceláře ÚVR »»»

-MB- | 22. 3. 2007 Čt 18.22 | Ze života Svazu | trvalý odkaz | tisk | 747x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Špatná zkušenost...
Michal mejl 22. 3. 2007 Čt 19.22

Co si mohu myslet o tom, že jsme podklady k registraci našeho zájmového článku prokazatelně dodali do Kanceláře již 5.2.2007 a dodnes nemáme Registrační list a to i přes několikerou mailovou a písemnou urgenci? Jedině to, že buď Kancelář pracuje špatně a nebo, že jde o cílenou likvidaci Sdružení Mladých ochránců přírody. Ať tak či onak to nepovažuji za dobrou vizitku ÚVR a její Kanceláře.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?

Tento WEB tvoří skupinka autorů. Web využívá systému RS2. Spuštěno 2.3.2007 pod ISSN 1802-4459. Kam jinam?   Admin