Prezentace svazu...

…je problémek sám o sobě, zejména „ústředí“ nějak stále nemůže chytit to správné tempo. Zajímavou kapitolkou jsou nové internetové stránky, jejichž spuštění je slibováno již nejméně rok (ne-li dva). Pokud vás zajímá postup prací na jejich tvorbě, tak doporučuji navštívit odkaz, který byl živý v době psaní příspěvku, takže neručím za případné migrace.

Je tam stále mnoho chyb, nepřesností,… ale tak už to při stavbě bývá. Jenom by vše nemělo trvat tak dlouho. Na druhou stranu: design nevypadá tak nemoderně, jakým se vyznačovaly ty staré (které už jsou navíc částečně nefunkční).

««« Předchozí text: Děti se nejvíc bojí o životní prostředí Následující text: Potřebuje Svaz členy? »»»

Michal Kulík | 12. 9. 2007 St 15.19 | Ze života Svazu | trvalý odkaz | tisk | 1028x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] WEB ČSOP
Beruna mejl web 13. 9. 2007 Čt 10.16

Nádech nových stránek vypadá rozhodně moderněji než současná webová prezentace svazu. Nicméně uvážíme-li fakt že stránky jsou vybudovány na redakčním systému, asi se nedočkáme odstranění např. úděsných adres ve tvaru index.php?cis_menu=1&m1_id=1002&m2_id=1051&m_id_­old=1143, které vyhledávačům a orientaci na stránkách moc neusnadní.

Nad obsahem je zbytečné nyní diskutovat uvidíme co se z toho nakonec vyklube. Grafika je věc individuální, přesto horní oranžový pruh působí jako pěst na oko. V neposlední řadě pokud podrobíme kód stránky kontrolou na validní kód, dostaneme z validátoru odpověď s desítkami chyb a to by se redakčními systému stávat opravdu nemělo.

A jedno rýpnutí na závěr. Co na tomto svaz připravuje 1,5 roku? Těžko říci.

Tento text již nelze dále komentovat.
Tento WEB tvoří skupinka autorů. Web využívá systému RS2. Spuštěno 2.3.2007 pod ISSN 1802-4459. Kam jinam?   Admin