Výzva 2006 v Rokycanech

Letošní únorová rokycanská vstupní kvalifikace pro „zájemce o práci s dětmi ve věku od 15 do 18 let“ byla opět nadupána činností. Lektoři byli nekompromisní, přestávky minimální, hrátky bleskové, okolí zasněžené, discipliny „roztodivné“ (nácvik převalování tuleňů, pohyb sněhem,…), zkoušky náročné (ach, ty rozkošné účtenky…) a tak se nelze divit, že účastníci v závěrečném hodnocení napsali třeba:

"Nejvíce ze všeho se mi líbil kolektiv. Byla tady sranda. Ty návaly teorie se daly vydržet právě kvůli dobré partě, protože o přestávkách jsme se mohli dobře odreagovat. Naučili jsme se spoustu věcí, které budeme potřebovat a našli jsme si spoustu, spoustu nových kamarádů“ nebo „Mě se tu strašně líbilo. Byl tu suprovej kolektiv, každý se bavil s každým. Docela dobře jsme dokázali pracovat v různých skupinách. Instruktoři byli suproví, naučili nás toho za ty tři dny tolik, že to stojí za obdiv. Byla tu zábava a hodně jsme se naučili. Prostě krásně prožité tři dny. Škoda, že byly jen tři…“.

Všech 17 účastníků nakonec přísné zkoušky úspěšně složilo a tak další příležitostí k potkání vrstevníků, navázání kamarádství i objevení zajímavých možností při práci s dětmi bude až červencový Hvozd… Co dodat? Snad jen, že to určitě stálo, stojí a bude stát zato.

Více se o těchto akcích dočtete přímo na webových stránkách Výzvy.

Převzato z JUVů 03/2006

Následující text: Na Orlíku by mohla vzniknout nová elektrárna »»»

Michal Kulík | 4. 3. 2006 So 00.02 | Ze života Svazu | trvalý odkaz | tisk | 1006x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Tento text již nelze dále komentovat.
Tento WEB tvoří skupinka autorů. Web využívá systému RS2. Spuštěno 2.3.2007 pod ISSN 1802-4459. Kam jinam?   Admin